Spirál

"megélni a folyamatot minden lentjével-fentjével, elvárások nélkül"

online közösségi tér, ami az élő, emberi tapasztalataink és tudásunk alapján tartja fenn magát

egy kapcsolódási lehetőség az utaddal mások nézőpontján és megélésein keresztül, összefonódva és tisztelve az asztrológiai és természeti ciklusokat

praktikus, emberi, életszerű spiritualitás és jelenlét gyakorlás

"Más dolog ismerni az utat, és más járni rajta"

Rengeteg dolgot felismertél már, de mégsem áll össze a kép?

„Tudod a választ legbelül!”
“Gyakorolj hálát!”
„Higgy magadban és az Univerzum is hinni fog benned!”
„Ne hagyd, hogy a félelem irányítson!”
„Legyél jelen!”

Okés, de mégis hogyan?

Egy idő után fárasztó érzékeny és intuitív nőként egyedül barangolni az önmegvalósítás útján, főleg ebben a világban, amely előszeretettel nyomja le a torkunkon a hajtást, a szenvedést, az elavult normákat és a folyamatos teljesítménykényszert.

Mindig egyedül keresni a válaszokat egy-egy elakadással kapcsolatban magányos. Folyamatosan visszatölteni és megerősíteni saját magadat, hogy “de igenis, jó úton járok” kimerítő. Kitalálni, hogyan alkalmazd a már megszerzett tudásodat megterhelő. Szeretni, ünnepelni és felemelni magadat nehéz, ha még soha nem gyakoroltad. <3

Megélni a ciklikus lényed szupererejét kihívásokkal teli, ha senki más nem éli és gyakorolja ezt veled.

Ezeket mind én is próbáltam és elfogytam. Elvesztettem a miértemet, és egy ponton megkérdőjeleztem mindent, amiben valaha hittem. Ennek a megélése arra késztetett, hogy megtanuljam egy új, megértő, szelíd és gondoskodói énből támogatni saját magamat. Ekkor mélyült el igazán az önszeretetem.

A Spirál is ebből a szeretetből táplálkozik.

A ciklikusságot tiszteletben tartó és ünneplő online tér

Éld meg velem és hasonló gondolkodású emberekkel a spirituálisan EMBERI létet! Nem kell egyedül járnod az önmegvalósulás útját, tartsunk össze, hogy együtt építhessük be a tanultakat és felismeréseket a mindennapjainkba!
KépzelD el...

"Egy körkörös, témákat cincáló, több nézőpontból vizsgálódó önismereti tér, ami közelebb visz a saját igazságodhoz, akár másokén keresztül."

Mi vár rád a Spirál tagjaként?

havi szeánsz + reflexió és kötetlen kapcsolódás = A MAG
a tagság részletei

a vendégeim a közös munkáról 🤍

"Szerintem nem is biztos, hogy rá látok vagy látunk igazán, hogy mennyi tudás és eszköz van nálad! 🙂 nekem a veled való őszinte, tiszta kapcsolódás a legkiemelkedőbb, mert annyira nehéz a mai világban elfogadó, ítélekezés mentes és inspiratív beszélgetésekben találni magunkat"
D. Alexandra
"Kedves Lili, Csoda tündér keresztanya! Varázslatos a kettő hanganyag. A vezetett meditáció fantasztikus élmény volt – igazi fantázia világba vittél el! Hála, és köszönöm ezért a csodás uzenetert, és hogy megosztottad."
K. Fanni
"Nagyon nagyon tetszett! Teljesen más megvilágításba helyezte ezt a Tűz Ló évet bennem, egy SOKKAL rezonálóbb, autentikusabb megközelítés, ami nem nyomaszt, mint ami eddig szembe jött velem. Hálásan köszönöm 😊"
T. Niki
"Elképesztő megdöbbenések és felfedezések mentek rajtam keresztül tegnap, rengeteget jegyzeteltem. Annyira rezonál az energiánk, imádom, hogy ennyi attraktivitás és határozottság van benned, ahogy és amilyen minőségben beleeled magad a munkádba, tudtam, hogy jó helyen vagyok."
K. Kiara
"Nagyon sokat adott nekem ez az előadás, köszönöm, hogy a részese lehettem. Nagyon jó, hogy megtaláltad azt, hogy a tanítás az egyik feladatod az életben, mert annyira könnyed és pozitív kisugárzásod van, hogy sokkal könnyebb az információt így feldolgozni, olyan, mintha egy régi baráttal beszélgetne az ember."
T. Léna
"😊 Annyira jó látni, hogy éled azt, aki vagy és hogy tudom, hogy te is tartottál itt, ahol én. ☺️ Így vagy hiteles. Mert ezt át kell élni, ezt nem lehet tanulni könyvekből, más után. Ezt meg kell élni🥹 Most egész másként tekintek erre az időszakomra."
T. Norina
"Azt hittem eddig, hogy egy meditáció csak "jót" hozhat elő, szóval nekem ez most egy meglepő élmény volt. Az is, hogy nem erőszakoltam magamat. Szóval bármennyire is volt ijesztő, ha meglátom benne, amit mutatni akar, akkor előnyömre formálhatom. Ahhhhj, annyira hálás vagyok érted 🥺🤍"
G. Gréta
"Nagyon köszönöm az élményt, felismerést!❤️ Erős volt, most is megkönnyezem."
Cs. Viola
"[...] Ezek olyan dolgok voltak, amiket egyébként én is tudtam legbelül, de valamiért féltem megnyitni magam ezeknek. De akkor abban a pillanatban, ahogy és amilyen energiával mondtad ezeket, megnyílt bennem valami."
K. panni
"Teljesen magába szippantott ez a tegnapi másfél óra, csak azt éreztem, hogy még, még, még!! Fürdeni akartam ebben az érzésben, hogy mennyire csodálatos közeget hozol létre azzal, ami boldoggá tesz téged is."
K. Kiara
"[...] Szóval csak szeretném még egyszer megköszönni, mert fantasztikus lendületet és hitet adott ehhez az úthoz a tegnapi előadás, Te pedig egy végtelenül kedves és tiszta személyiség vagy, örülök, hogy Rád találtam!"
B. Csenge
az első szeánsz témája

“Megtörni a mentálisan ismétlődő hiedelmi hurkokat”

Június 21-én, a nyári napfordulókor gyűltünlk össze először a Spirál tagjaival.

A szeánsz felvételre került, így a csatlakozásodat követően bármikor meghallgathatod, sőt mi több, részt vehetsz a visszatekintő kötetlen beszélgetésben és kitalálhatod velünk közösen, hogy mi legyen a következő szeánsz témája.

nap
óra
perc
másodperc
a spirál alappilérei

lent-fentek közös megélése

támogató beszélgetések, csoportos integrálás és filozofálás

a Spirál egy körkörös, témákat cincáló, több nézőpontból vizsgálódó önismereti tér, ami közelebb visz a saját igazságodhoz akár másokén keresztül

puhaság és emberi pulzálás

nincs mesterséges intelligencia, nincsenek korlátozó normák és szabályok, mi alakítjuk organikusan, hogy mivel foglalkozunk az adott hónapban, hogy akár a következő szeánsz miről szóljon

semmi sem kötelező!

asztrológia

e nélkül nem lenne az igazi : )

6 éve tanulom és gyakorlom, 2 és fél éve tartok életút elemzéseket, előadásokat, workshopokat, ezért számíthatsz becsekkolásokra tőlem a kozmoszról

lassulás

korunk legnagyobb kihívására kiélezett gyakorlások és tapasztalások megosztása

a Spirálban nem rohanunk sehova, nincs feszített tempó, nincsenek elvárások (ezeknek tér kell, amivel szintén foglalkozunk)

ciklikus életvezetési támogatás

női fázisok, Hold fázisok, természeti és asztrológiai körforgás, élethelyzetek és nézőpontok váltakozásában való helytállás önegyüttérzéssel

itt nincs önutálkozás, sem ítélkezés <3

intuitív, inspirációból született csatornázás

meditációk, írásos posztok, hanganyagok keretében

a közös chatben feltett kérdésekre és témákra is reflektálva

írj, kérdezz, beszélgessünk

írj, kérdezz, beszélgessünk

amennyire te részese vagy ennek, ugyanannyira én is – ebben együtt vagyok

GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK

Mennyibe kerül a spirál tagság?

Akik a első szeánsz napjáig, azaz június 21-ig csatlakoznak a Spirálhoz, ők alapító tagként örök kedvezménnyel 10.000 forint/hó tagsági díjat fizetnek.

Akik az első szeánszot követően, június 22-től csatlakoznak, ők normál tagként 15.000 forint/hó tagsági díjat fizetnek.

Az előfizetés a hónap bármelyik napján lemondható, nincs kötelezettség.

Semmivel. 🙂

A tagságod automatikusan megújul minden hónapban a csatlakozásod napján. Ha valamikor úgy érzed, hogy eljött az ideje továbblépni a Spirálból, az előfizetésedet bármikor lemondhatod.

Arra figyelj, hogy a lemondást legkésőbb a fordulónapot megelőző napon végezd el, így a következő havi díj már nem kerül levonásra.

Az előfizetési díjon kívül tartalmilag semmiben sem különbözik a két tagság.

Az alapító tagok különleges örök kedvezményben részesülnek, ez az én köszönetem a bizalmukért.

Természetesen!!

Nem kell technikai gurunak lenned, hidd el, én sem vagyok az! 🙂

A csatlakozásod után minden segítséget megkapsz ahhoz, hogy gördülékenyen elindulj. Egy részletes „üdvözlő útmutató” végigvezet a szükséges beállításokon és az alkalmazások összekapcsolásán, így könnyen be tudsz állítani mindent.

Ha pedig útközben bárhol elakadnál, vagy kérdésed merülne fel, bármikor kereshetsz engem, itt leszek, hogy segítsek.

Hát hogyne!

Az asztrológia számomra az alap, a gyökér, a kiindulópont, ezért ha akarnám sem tudonám kivonni ezt a rendszert a Spirálból. 🙂

Fontos viszont megjegyeznem, hogy a Spirál nem egy asztro klub, tehát nem az asztrológia köré épül a közösségi munka. Inkább úgy fogalmaznék, hogy az asztrológiai hatásokkal, történésekkel és aktualitásokkal kiegészítjük a már elindult folyamatokat.

Kicsit úgy képzelem el, mint egy pókhálót, ami kitölti az üres tereket.

A szeánszok online, a Zoom felületén zajlanak a Spirálon belül. A csatlakozáshoz szükséges linket minden hónapban megtalálod majd a zárt közösségi chatcsoportban.

Az alkalmak időpontját előre meghirdetem, és általában egy kiválasztott vasárnapon, 18:00 órakor találkozunk, hogy minél többen részt tudjanak venni élőben is a mélyebb kapcsolódás érdekében.

Semmi probléma, minden szeánszról felvétel készül, így az alkalmakat később bármikor visszanézheted vagy visszahallgathatod, a saját időbeosztásodhoz igazítva.

Teljesen megértem, ha szeretnél biztos lenni a döntésedben, éppen ezért nem szükséges előre elköteleződnöd egy meghatározott időre.

Szerencsére nem kell előre eldöntened, hogy mennyi ideig szeretnél a Spirál tagja maradni. A csatlakozás után bármikor lemondhatod az előfizetésedet, így nyugodtan adhatsz magadnak időt arra, hogy megtapasztald, milyen számodra ez a tér és közösség.

Arra figyelj, hogy ha a lemondás mellett döntesz, azt legkésőbb a következő fordulónapot megelőző napon tedd meg, így a következő havi díj már nem kerül levonásra.

Drágám, nálam jobban senki nem érti meg ezt a félelmet, nagyon együttérzek!

Teljesen normális a félelem egy ilyen helyzetben, viszont szeretném, ha tudnád, hogy nincsen kötelező részvétel a Spirálon belül. Ha te csendben szeretnél hallgatni egy szeánszon, megteheted. Ha szívesen beszélgetnél egy-egy emberrel (akár velem), szíved joga. Ha csak később néznél vissza egy videóhívást, vagy olvasnál el egy posztot, esetleg csinálnál meg egy meditációt, semmi probléma.

A Spirálban megtalálhatod és megélheted a saját tempódat, ha te is nyitott vagy rá, ez a legszebb benne. Külön figyeltem a tér megalkotása során, hogy ne legyenek kötelezőségek, hogy mindenki megélhesse a személyiségét mindenféle maszkolás nélkül.

Amíg adsz magadnak időt és lehetőséget arra, hogy a saját igényeid szerint beilleszkedj, nagy baj nem lehet. <3